Psie Portrety u Poety

Kilka lat temu, nieco nieoczekiwanie dla siebie, odkryłam w sobie rozmaite pokłady kreatywności. Wzbierającą potrzebę tworzenia przekułam w pisanie wierszy, szycie i malowanie. Moja poezja ukazała się, jak dotychczas, w dwóch tomikach, zilustrowanych moimi fotografiami i ilustracjami. Mojego autorstwa są również wszystkie grafiki znajdujące się na niniejszej stronie internetowej.

Malowanie jest dla mnie jak medytacja, cały świat zewnętrzny znika. Jestem tylko ja, kartka i pędzel.

Mimo, że moja praca jest moją pasją i szczerze uwielbiam pracę w gabinecie ze zwierzętami, to jednak potrzebuję mojej medytacji jako formy odpoczynku, wyłączenia myślenia… potrzebuję takiego zawieszania w czasie. Malowanie wbrew pozorom wymaga skupienia, przerzucenia aktywności do prawej półkuli mózgowej, tej, której w codziennym aktywnym życiu nie wykorzystujemy. Nie wykorzystujemy, ponieważ jesteśmy wtedy skupieni na zewnątrz i bardzo zadaniowi. Dlatego, kiedy mam czas i chwilkę spokoju, wracam do malowania.

Portrety, które tworzę, zyskują coraz szersze uznanie osób postronnych, co bardzo mnie cieszy. Dlatego z prawdziwą ochotą wracam do realizacji zamówień na portrety Waszych pupili.

Poniżej przykładowe rezultaty moich medytacji 😉


Podobają Ci się moje prace?

Chcesz mieć taki akwarelowy lub pastelowy portret swojego pupila? Chętnie go dla Ciebie wykonam 🙂

mail: psieportretyupoety@gmail.com
tel: +48 661 22 70 40

Facebook