Mówią o mnie

Justyna Chrzanowska - Chybiorz - 16 listopada 2022

„Bez pomocy pani Iwonki byłoby bardzo ciężko z powrotem postawić na łapki naszego Ozzyego. Cieszę się że na Panią trafiliśmy. Bardzo dziękujemy za pomoc i rehabilitujemy się nadal 😊

 

 

Anna Papla - 12 listopada 2022

„Super! Dziękujemy za postawienie naszej Flaszki z maty na łapy !!!

 

Beata Włostowska - 4 listopada 2022

„Gorąco polecam. Ręce i ostoja spokoju połączona z wiedzą robią cuda. Widziałam co Pani robiła dla Buni.”

 

Rena Kaleta - 3 listopada 2022

„Przyjemne z pożytecznym a jeszcze Pani Iwona ma super podejście do psiaków ❤ polecam.”

 

Wywiad w Radio Bielsko - 18 września 2022

Z Panią Izabelą Janoszek z Radia Bielsko spotkałam się ponownie podczas Biegu po Coolturę organizowanego co roku w Żywcu.

Nasza rozmowa została wyemitowana na antenie Radia Bielsko 24 września 2022.
Pani Izo, pięknie dziękuję za miłe spotkanie!

Zapraszam wszystkich do posłuchania 🙂

Natalia Puda - 19 kwietnia 2022

„Pani bardzo miła, z pasją i sercem dla zwierzaków. Pazurek zawsze chętnie chodzi na rehabilitację, która daje rewelacyjne efekty. Ćwiczenia na miejscu i do domu, wszystko dobrze wytłumaczone, pokazane i w zgodzie z psiakiem. Naprawdę widać efekty przez co jest motywacja do dalszej pracy!😍

Magda Pryga - 15 kwietnia 2022

„Miałam przyjemność poznać Panią Iwonę początkiem tego roku gdy trafił do nas pies po wypadku ze załamanym kręgosłupem. Od początku naszych wizyt wkładała mnóstwo serca zaangażowania i pracy by poprawić jakość jego życia – otoczyła go fachową opieką.”

Katarzyna Płoszaj- 13 kwietnia 2022

Polecam gabinet pani Iwony. Osoba empatyczna szybko nawiązała kontakt z naszym rehabilitowanym pieskiem.Pełny profesjonalizm i i zaangażowanie🐾🙂

Ludmiła Mołdawa- 12 kwietnia 2022

„Super atmosfera i fantastyczne podejście do zwierząt. Polecam.”

Program "Weterynarze z sercem" w TVP 1 - 20 marca 2022

Bohaterami odcinka  są m.in. wolontariusze i podopieczni Psiej Haupy fundacji Psia Ekipa. Jednym z nich a jest Farcik, który w wyniku wypadku samochodowego w Sylwestra został sparaliżowany. Farcik nie chodzi na tylne łapki i porusza się na wózku. W czasie kiedy nagrywany był ten odcinek lekarze nie dawali nadziei na to, że Farcik jeszcze będzie mógł chodzić.  Farcik jednak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i jego stan wciąż się poprawia. Wrócił odruch zginania w lewej tylnej łapce, odruch jest coraz silniejszy w obu kończynach miednicznych. Czucie bólu głębokiego też powraca 🙂 a to daje nadzieję na jego powrót do zdrowia. Przed nami jeszcze długa droga ale dzięki pracy pani Kasi, u której Farcik jest w domu tymczasowym, ćwiczenia Farcika zaczynają przynosić efekty.  Farcik jest prawdziwym szczęściarzem mając tak cudowną opiekę.

Emisja programu odbyła się 20.03.2022 a fragmenty z Farcikiem znajdują się w 08:28 min. i 21:27 min programu. Zapraszam do obejrzenia i śledzenia dalszych losów Farcika na FB.

Monika Kalinik - 15 stycznia 2022

„Byliśmy … cudowny człowiek .. niezwykłe podejście do psów … olbrzymia wiedza … zrozumienie .. empatia … widzi więcej niż weterynarz, który może zdiagnozować psa tylko w czasie krótkiej wizyty, kiedy zwierzak jest w stresie … więc dla nas to dopiero początek .. Gaja nigdy w ciągu godziny z własnej woli nie położyła się tak blisko .. tuż przy obcej (dotąd) osobie … dziękujemy .. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty.”

Wywiad w Radio Bielsko - 12 stycznia 2022

Pani Izabela Janoszek z Radia Bielsko zaprosiła mnie do rozmowy, która odbyła się na antenia Radia 12 stycznia 2022.
Pani Izo, dziękuję za miłe spotkanie!

Zapraszam wszystkich do posłuchania 🙂