Kto i jak skorzysta z rehabilitacji w Z Maty Na Łapy?

m.in. budowanie świadomości ciała, wczesne wykrywanie problemów, budowanie relacji z Opiekunem

m.in. walka z bólem przewlekłym, komfortowy ruch, bezpieczna aktywność fizyczna

m.in. przygotowanie do sezonu, poprawa/utrzymanie kondycji, koordynacji, szybszy powrót do zdrowia po urazach czy kontuzjach

m.in. bezpieczna aktywność fizyczna, poprawa świadomości ciała, wzmacnianie relacji z Opiekunem

m.in. szybszy i bardziej komfortowy powrót do sprawności ruchowej

np. neurologicznych, ortopedycznych – m.in. szybszy powrót do zdrowia

m.in. rozluźnienie napiętych obszarów ciała, bezpieczna aktywność ruchowa, poprawa wydolności krążeniowej

A tak naprawdę to każdy

Każdy! 🙂 tak, każdy, bo oprócz tego, co daje sama rehabilitacja fizycznie i psychicznie zwierzętom – to wspólne ćwiczenia, czas spędzony i poświęcony tylko temu jednemu zwierzakowi. Wspólne pokonywanie słabości/choroby buduje niesamowitą więź Opiekuna i pupila.
Każdy! Ponieważ zarówno ćwiczenia, jak i masaż poprawiają świadomość ciała, a tym samym przynoszą lepszą koordynację, równowagę. Zwierzę będzie pewniejsze, spokojniejsze, bezpieczniejsze na spacerach w trudnym terenie czy warunkach pogodowych (np. śliska powierzchnia), ponieważ będzie wiedziało, ba, będzie miało wypracowane zaufanie do swojego ciała. Ćwiczenia aktywne wzmacniają mięśnie. Wzmocnione mięśnie i zwiększona świadomość ciała to znakomity duet w zapobieganiu kontuzjom. Spacer w zimie czy nowy element w treningu psa nie będzie już dla niego tak dużym wyzwaniem.
Każdy! Dlatego, że zdobywanie nowych umiejętności buduje pewność siebie. A rozwój poprzez zabawę to najlepszy sposób na zdrowe i szczęśliwe zwierzę.

Więcej w zakładce Programy.